Message about protect data

Preču atgriešanas un atteikumu noformēšana.

Atteikuma tiesības

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu"nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāra dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas un atgriezt preci Pārdevējam, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli.


Atteikuma vēstules veidlapa: 

Prece kopā ar aizpildītu preču atgriešanas veidlapu jānosūta atpakaļ Pārdevējam. Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. Nauda par atgrieztu preci tiks ieskaitīta Jūsu bankas kontā 30 (trīsdesmit) kalendāra dienu laikā (ja prece neatbilst līguma noteikumiem), skaitot no preces saņemšanas brīža.


Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.


Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.


Gadījumos, kad tiek atgriezta prece, kam ir konstatēts ražošanas brāķis, vai Gipermarket.lv vainas dēļ klientam nosūtīta neatbilstoša izmēra vai modeļa prece, Gipermarket.lv kompensē klientam izdevumus par preci un preces atgriešanas izdevumus 100% apmērā.


Preču atgriešanas adrese: 

Preces krāsas tonis var atšķirties no attēlā redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas.


Ja Pircējs grib izmantot atteikšanās tiesības, lūdzam ņemt vērā sekojošās rekomendācijas: 

§ pārbaudiet preci, taču neizmantojiet to;

§ neatlīmējiet aizsargplēvi no preces ekrāna;

§ neuzlādējiet ierīci un neizpakojiet komplektāciju, (uzlādēšanas ierīce, austiņas utt.);

§ saglabājiet un ne
bojājiet oriģinālo preces iepakojumu un komplektāciju (aizlīmētu iepakojumu no plastikāta var kārtīgi atvērt ar šķērēm).


Mēs izdarīsim visu, lai garantijas procedūra tiktu īstenota, pēc iespējas, ātrāk, un neradītu Jums lieku uztraukumu.

Paldies, Jūsu GIPERMARKET.lv


LEJUPIELĀDET .DOCX FAILU AR IESNIEGUMU